Hledáte kvalitní byt? Obraťte se na developera.

Pokud patříte k těm, kteří hledají nový byt, jistě jste se již setkali s pojmem developerská společnost. O tom, co vám může kvalitní developer nabídnout a jaké nabízí záruky, se můžete dočíst v našem dnešním příspěvku.

bydlení
Zdroj: libertybuilding.cz

Uvažujete-li o pořízení nového bytu, rozhodně by vám neměly uniknout momentálně probíhající developerské projekty. Ty totiž nabízejí kvalitu za přijatelnou cenu a navíc řadu dalších služeb, které vám cestu za novým bydlením jistě velmi usnadní.

Co developer nabízí?

Jednoduše řešeno vám poskytne možnost získat dům vašich snů. V současné době jsou nabízeny zejména novostavby, v nichž si můžete svůj byt zakoupit a přizpůsobit jej svým vlastním požadavkům. Developer vám nabídne např. způsob financování a doporučí tu nejvhodnější hypotéku. Další z nabízených možností je rezervace bytu, kdy po složení rezervační zálohy získáte jistotu, že vás o vámi vybraný byt nepřipraví nikdo z dalších zájemců.

Mám nějakou záruku či možnost reklamace?

Pochopitelně ano. Využijete-li nabídky bytů od Geosan Development, budete mít k dispozici záruku v délce 36 měsíců a na to veškeré stavební a montážní práce. Na střešní plášť je pak záruka 5 let. Pro jednotlivé prvky vybavení bytu platí záruka uvedená v konkrétních záručních listech, takže se samozřejmě může různě lišit.
V případě, že v bytě narazíte na nějakou závadu, pochopitelně máte nárok na její reklamaci a to u reklamního oddělení, jehož pracovník se vám bude věnovat a po kontrole závady zajistí její odstranění.

Důvodů, proč při pořízení bytu využít služeb developerské společnosti je jistě mnohem více. Uvedli jsme jen ty nejpodstatnější, které by vás mohly zajímat a v případě vaší dosavadní nerozhodnosti, vás správně nasměrovat například k již zmíněné developerské společnosti Geosan Development, která se byty na prodej zabývá již více než 15 let.

bydlení v bytě
Zdroj: 4fund.cz