Hledáte levné spotřebiče do kuchyně za výborné ceny? Zvolte spotřebiče značky Whirlpool

Každodenní vaření a pečení se sebou nese potřebu pořídit si do kuchyně kvalitní kuchyňské spotřebiče, které nám usnadní práci a nabídnou funkce navíc, které nás mile překvapí. Jestliže máte obavu, že za vybavení kuchyně zaplatíte neuvěřitelně vysokou finanční sumu, nechte se vyvést z omylu.

whirlpool
ilustrační foto: whirlpool.cz

Díky společnosti Whirlpool, jsou nám k dispozici kvalitní, propracovaní a designově hezcí domácí pomocníci, kteří v akčních nabídkách přináší úspory i víc než 50%. Stačí navštívit webové stránky spotrebice-whirlpool.cz a vybrat si takové, které se zalíbí vašemu oku a splní všechna vaše přání a požadavky.

Nádobí, pečení, úschova jídla… jednoduše Whirlpool

Hezkým příkladem je myčka Whirlpool ADG 2020 IX. Právě teď je k dostání se slevou 62%. Jde o vestavný model v energetické třídě A+++, disponuje 10 programy, technologií 6. smysl Power Clean a aktivním sušením PowerDry.

Vzhledově se přizpůsobí do stylu jakékoli kuchyně. Šestý smysl PowerClean rozezná stupeň znečištění nádobí a zvolí správné množství vody i vynaložení energie tak, aby bylo nádobí čisté a přitom umyté šetrně ke spotřebě. Nádobí nebude mokré díky funkci PowerDry, nebudete vidět žádné kapky ani nádobí ručně dosušovat.

Mycí koše jsou flexibilní, takže v myčce umyjete i větší nádobí a nastavitelná je i výška horního koše. Myčka je tichá, dá se nastavit tichý noční program.

Určitě se vám zalíbí i trouba Whirlpool AKP 138/IX. I tu si pořídíte se slevou, je ve výši 50% z původní ceny. Horkovzdušná trouba patří do designové řady Genesis+, je vyrobena v nerezovém provedení, má zápustné knoflíky a eleganci dotváří externí rukojeť.

Pracovat bude v 8 funkcích, její objem je 60l a přináší mnohé příslušenství. Energetická třída A je známkou šetrnosti a tak se nemusíte obávat vysoké spotřeby energií.

Podívejte se i na lednice Whirlpool, zajímavou řadu KitchenAid nebo klimatizace či cokoli jiné. Za tak lákavé ceny jinde nenakoupíte.