Jak získat peníze na vlastní bydlení a nezadlužit se

Když říkáte to své „ANO“, doufáte, že tento svazek vydrží navěky. A možná zatím netušíte, že vás čeká ještě jeden vpravdě osudový vztah, který bude trvat přinejmenším pár desítek let. Vaše hypotéka vám zkrátka zůstane věrná téměř až za hrob.

decoration-966185_960_720
ilustrační foto: pixabay.com – KlausAires

Ve svém bydlíme na dluh

Statistiky Ministerstva pro místní rozvoj dávají poměrně jasnou odpověď. Jen za rok 2015 si hypoteční úvěr vzalo skoro 102 000 lidí. Tím se ovšem zavazují splácet na u některých poskytovatelů až čtyřicet let.

Během čtyřiceti let průměrného lidského života lze však stihnout mnohé. Obvykle přivedete na svět jednoho až více potomků, změníte profesi, někteří i mnohokrát, případně vás zastihnou i okolnosti, které se postarají o to, že o zaměstnání dočasně přijdete. Takovýto finanční závazek se proto velmi rychle může proměnit v doslova noční můru.

Získejte is prostředky na vlastní bydlení

Z podnájmu vás zase, podobně jako stále ještě většinu Čechů, jak zjistila při svém průzkumu agentura Factum, „vyhání“ vidina toho, že byste měli investovat nesnadno vydělané prostředky do nemovitosti, která nikdy nebude ve vašem vlastnictví? Málokomu se ale poštěstí byt či dům podědit nebo získat darem, například od rodičů. Co s tím?

Zkuste svoje štěstí na Megaloto. Megaloto je největší loterie online. Ze široké nabídky loterijních her si jistě každý vybere tu, která ho zaujme. Čím víc hrajete, tím víc narůstá šance na vysněnou výhru i pro vás. Ve hře se točí neskutečných až 198 000 000 dolarů, tedy v přepočtu téměř pět miliard korun, a to konkrétně v sázkové hře Powerball. Přestože hlavní výhra dosud nebyla pokořena, spokojení jsou jistě i dva aktuální šťastní výherci druhé ceny ve fixní hodnotě jednoho milionu dolarů. Bez zajímavosti nejsou ovšem ani ostatní hry, v nichž čekají na ty šťastné milionové jackpoty.

Od výhry vás tak může dělit pouhý jeden jediný los. Stačí jednoduchá registrace, která otevírá cestu k doslova pohádkovému životu s vlastním bydlením bez starostí.