Když potřebujete peníze na nový nábytek opravdu rychle

Dnes vám řekneme, jak řešit situace, když Vám chybí řádově několik tisíc korun k tomu, abyste si mohli koupit krásnou novou ložnici či stěnu do obýváku. To vše v situaci, kdy si potřebujete půjčit pouze krátce, tj. nechcete se upisovat k několikaměsíčním spotřebitelským úvěrům.

holobyt
ilustrační foto: pixabay.com – ehrendreich

Tím řešením je rychlá krátkodobá půjčka od společnosti Kouzelná půjčka, díky které získáte:

  • až 10 000 Kč, pokud jste novým klientem této společnosti
  • až 50 000 Kč, pokud si u Kouzelné půjčky půjčujete pravidelně

Peníze z této půjčky můžete mít na svém účtu již v den podání žádosti (pozn. v případě splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka), v extrémním případě o ni můžete požádat až v prodejně nábytku, kde se dozvíte, že potřebujete řádově tisíc korun na to, abyste si mohli koupit novou sestavu do ložnice či obýváku.

Celý proces žádosti probíhá online a nezabere Vám více jak 5 minut, o výsledku schvalovacího procesu Vás společnost Kouzelná půjčka bude informovat SMS zprávou.

Splatnost rychlé půjčky od Kouzelné půjčky je až 30 dnů, pokud Vám to ale umožňuje finanční situace, můžete svůj závazek vůči této společnosti splatit i dříve.

Rychlá a prověřená

Kromě toho, že díky ní získáte chybějící peníze v řádu hodin, má rychlá půjčka od společnosti Kouzelná půjčka několik dalších výhod. Ty ve svém článku z 14. 1. 2015 shrnul web iDnes.cz (viz. zde), který porovnával nabídky 15 společností poskytujících rychlé nebankovní půjčky. Kromě „běžných“ parametrů, jako je viditelnost a úplnost kontaktních údajů, či rychlost zvedání telefonů, porovnával web iDnes.cz i „důležitější“ parametry, které jsou ukazatelem toho, jak férová je nabídka dané společnosti po právní stránce. Jednalo se zejména o:

  • použití rozhodčí doložky (společnost Kouzelná půjčka rozhodčí doložku nepoužívá. V případě sporů s klientem tato společnost řeší objektivní řízení v rámci soudního systému v ČR)
  • místo řešení případných sporů (tím je v případě Kouzelné půjčky Česká republika. V případě jakýchkoliv pří na úrovni soudního jednání tak klient nemusí dojíždět do Velké Británie či Litvy, jako v případě některých konkurenčních společnosti)
  • možnost prodloužení splatnosti půjčky (to je u společnosti Kouzelná půjčka možné)
  • brzký prodej pohledávky třetí osobě (k tomu v případě společnosti Kouzelná půjčka nedochází)

Pokud tedy žádáte o rychlou půjčku od společnosti Kouzelná půjčka, můžete si být jistí, že si půjčujete od společnosti, která se svými zákazníky zachází s jako rovnocennými partnery a že smluvní podmínky této společnosti neobsahují žádné „kličky“.

Kombinace rychlosti a férovosti dělá z půjčky od Kouzelné půjčky vhodný produkt k financování krátkodobého nedostatku peněz. Už se tedy nepoohlížejte jinde a požádejte o rychlou půjčku právě u společnosti Kouzelná půjčka, uvidíte, že nebudete litovat.