Luxusní byt v Praze? Branická vyhlídka nabízí kvalitu i komfort

Pokud patříte k těm, kteří vyhledávají luxus a stejně jako oni toužíte po kvalitním moderním bydlení, měli byste se blíže seznámit s projektem Viladům Branická vyhlídka, který nabízí dvanáct luxusních bytových jednotek.


Zdroj: crescon.ru

Branická vyhlídka je velmi klidným místem

Pražská čtvrť Braník se nachází na pravém břehu řeky Vltavy, a ačkoliv cesta do samotného centra hlavního města trvá jen několik minut, mohou si být budoucí majitelé nabízených bytů jisti, že zde najdou dostatečný klid pro odpočinek a relaxaci. V této lokalitě se jich nedotkne tradiční ruch velkoměsta ani projíždějící auta a podobně. To ovšem neznamená, že by se byty vyskytovaly daleko od centra sportu a zábavy. Ba naopak. Na slavný plavecký bazén v Podolí to odtud budou mít klienti, co by kamenem dohodil, stejně jako v případě, že budou chtít navštívit Žluté lázně. Sportovně založení jedinci jistě ocení cyklostezky, které tuto lokalitu protínají. Za zábavou lze vyrazit do Golf & Country Clubu Hodkovičky a pro rodiny s dětmi je určen blízký lesopark, který jistě stojí za návštěvu.

Toužíte po luxusu? Pak jste tu správně

Tato pražská čtvrť je velmi oblíbená, jelikož se v ní nachází převážně luxusní vily a je tedy zcela pochopitelné, že se tak jedná o jednu z nejvyhledávanějších čtvrtí, které nabízejí rezidenční bydlení. Projekt Branická vyhlídka nabízí ke každému bytu prostornou terasu. Některé bytové jednotky navíc disponují předzahrádkou. Byty ve vyšších patrech zase slibují skvělý výhled na okolí. Samozřejmostí jsou parkovací plochy v podzemním podlaží, které jen podtrhují dokonalost a promyšlenost celého tohoto projektu. Míst k zaparkování je k dispozici dvacet. Výborná je i dostupnost městskou hromadnou dopravou, díky které vám cesta na stanici metra B zabere pouhých sedm minut.

Čím jsou tyto byty tak výjimečné

Hlavní předností nabízených bytů je již zmíněná atraktivní lokalita, která svým obyvatelům poskytuje luxusní bydlení uprostřed zeleně. Pochopitelně jsou bytové jednotky vybaveny kvalitními dřevěnými podlahami a okny z Europrofilu. Ty v kombinaci s masivním cihelným zdivem zajišťují vynikající tepelně-izolační vlastnosti. K teplu v bytě dopomůže i vlastní plynový kotel, který je součástí každého z nabízených bytů. Ty jsou nabízeny v dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý z nich nabízí vysoký standard, který jistě uspokojí i ty nejnáročnější z vás.

Už jste se rozhodli?

Pokud vás nabídka zaujala a rozhodli jste se získat více informací, není nic jednoduššího, než si přijít nabízené byty zcela nezávazně prohlédnout. Můžete se tak na vlastní oči přesvědčit o kvalitě a luxusu, který projekt Branická vyhlídka nabízí. Využijte ojedinělé příležitosti pořídit si moderní bydlení v atraktivní a klidné lokalitě, která vám zajistí dostatek soukromý a prostoru pro odpočinek.

byty na Braníku

luxusní byty

luxusní byty

luxusní byty

luxusní byty

luxusní byty
Zdroj: crescon.ru