Máte výhodné smlouvy na odběr elektřiny a plynu

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda máte výhodné smlouvy ohledně odběru elektřiny a plynu?

plyn
ilustrační foto: pixabay.com – ferarcosn

Možná to ani nevíte, ale v jednotlivých nabídkách poskytovatelů jsou značné rozdílnosti, které se projevují i ve výsledné ceně placení, respektive v její výši. Snadno se tak může stát, že vaší neznalostí této problematiky a neorientací v aktuálním dění platíte zbytečně více, než byste museli.

Není zcela jistě ve vašich silách, abyste procházeli webové prezentace každé společnosti a pročítali několik desítek stran informací. Pokud však máte alespoň chvíli čas, usedněte k počítači a zavítejte na web srovnejto.cz – uvidíte, že se vám to vyplatí!

Přehledný a rychlý online porovnávač

Prostřednictvím webového rozhraní portálu si můžete již během několika minut udělat přehled o nabídkách poskytovatelů nejen elektřiny a plynu. Plánujete-li pojištění domácnosti, nebo sjednání cestovního pojištění, havarijního pojištění nebo povinného ručení, jste také na správném místě.

Vše funguje jednoduše a intuitivně. Během několika kliků se vám zobrazí výpisy, ze kterých nebude problém zjistit, zda jste nyní u správného poskytovatele energie.

Levná elektřina a plyn

Dodavatelé a zprostředkovatelé elektřiny a plynu se mezi sebou předhání – díky konkurenčnímu prostředí nakonec může těžit koncový zákazník, který však musí mít dostatečný přehled. Chcete-li ročně ušetřit až několik tisíc korun na elektřině, určitě zadejte do vašich vyhledávačů tuto adresu: https://www.srovnejto.cz/cena-elektriny/.

Podobná situace panuje i u plynu – také plyn je samozřejmostí takřka v každém rodinném domě, bytě, ale i na chatě či chalupě. Podívejte se zde: https://www.srovnejto.cz/porovnani-cen-plynu/ – porovnejte mezi sebou přes 60 dodavatelů a sami rozhodněte, kterému dáte šanci. Případné změny lze realizovat zcela zdarma!