Mějte doma svůj malý pivovar

Grilovací sezóna je v plném proudu a vy přemýšlíte, čím vylepšit zahradní party s přáteli či rodinou? Pořiďte si výčepní zařízení, které ocení všichni milovníci piva nejen v horkých dnech.

výčepní zařízeníZdroj: mirror.co.uk

Výhody výčepního zařízení?

Inspirovat se můžete na webu, který nabízí výčepní zařízení. Na internetových stránkách najdete samotná zařízení a veškerý doplňkový servis. Koupě výčepního zařízení přináší několik výhod. Konečně odpadnou starosti s placením záloh za vypůjčení výčepu. Při vrácení totiž zjistíte, že často musíte zaplatit navíc poplatek za zapůjčení a poplatek za jeho vyčištění. Když si spočítáte všechny náklady a kolikrát ročně jej využijete, investice se vám vrátí během jednoho léta a výčep budete mít vždy po ruce. Navíc mezi pořádnými pivaři je domácí výčepní zařízení nutnou součástí chlapácké výbavy! Domácí výčep je také neocenitelným dárkem pro všechny muže, kteří si rádi dají pár kousků nebo popíjení pivečko pravidelně. V neposlední řadě zjistíte, že ušetříte peníze i čas, který byste jinak strávili cestováním do hospůdky. A jak je příjemné, když se člověk nemusí tahat s plechovkami nebo vracet zálohy za lahve. S menším výčepem můžete bez problémů cestovat.

Jak dlouho vydrží naražený sud?

Kladete si otázku, jak dlouho vám vydrží naražený soudek lahodného zlatavého moku? Při tlakování piva pomocí kompresoru vydrží dva až tři dny, pak už sice nebude chutnat jako právě naražené, ale stále bude konzumovatelné. Pokud použijete pro tlakování CO2, pivo vám vydrží chutné celý týden, i déle, záleží na skladování. Jestliže chystáte rodinnou oslavu nebo zahradní posezení, zdolat sud v krátkém čase nebude problém. Se stolní pípou si navíc užijete spoustu zábavy a legrace a věřte, že se budete cítit skvěle v roli domácího hospodského a celou oslavu prostojíte u pípy, aby všichni měli čerstvé a dobře natočené pivo. Domácí pípy fungují úplně stejně, jako v restauracích; tahem k sobě čepujete a na výtoku umístěným kohoutem regulujete rychlost výtoku. Pokud tlačíte od sebe, pustíte do sklenice pěnu.

Příslušenství k výčepní technice

Budete potřebovat ještě příslušenství k výčepnímu zařízení, mezi které patří kvalitní narážeče, tlakování či výčepní kohoutky za nejlepší ceny. Na zmiňovaném webu najdete také pestrý výběr příslušenství k sanitě, čištění výčepního zařízení. Po třech týdnech užívání doporučujeme provést údržbu a jednou měsíčně profouknout kondenzátor stlačeným vzduchem. Budete-li potřebovat pomoc nebo jakýkoliv servis, neváhejte se obrátit na servis výčepních zařízení, který provádí záruční i pozáruční servis. Webová stránka www.svět-piva.cz nabízí další tradiční pivovarské výrobky, potěšte své blízké kvalitní kosmetikou s přídavkem pivovarských kvasnic nebo se poohlédněte po originálních pivních  cedulích. Nechybí ani recepty a zajímavosti z historie piva. Získejte ocenění svých kamarádů, s nákupem výčepu domů vám budou nejen závidět sousedi, ale stanete se nejlepším hostitelem a vaše party se stanou nezapomenutelnými!

malý domácí pivovarZdroj: perryspizza.net