Multifunkční stojan do vašeho interiéru

Každý z nás už někdy bojoval s nedostatkem volného úložného prostoru a každý ví, jak je to mnohdy těžké najít takové místo, kam by se dalo uložit ještě několik věcí. Dnes vám představíme jedno moderní řešení pro ty z vás, kteří mají rádi novinky a neobvyklé kusy nábytku. Představíme si totiž multifunkční stojan, o kterém jste určitě ještě neslyšeli.

stojan
Zdroj: digsdigs.com

Proč je tento stojan tak neobvyklý

Hlavní předností tohoto stojanu je to, že na rozdíl od interiérových stojanů, jak je známe, tento nezabírá mnoho místa. Je v podstatě jen opřený a ukotvený o stěnu, díky čemu vznikne prostor pro ukládání věcí. A je úplně lhostejné, v jaké místnosti stojan budete mít, protože se svoji konstrukcí i použitím materiálem hodí naprosto všude. Skvěle bude vypadat jak v koupelně pro odkládání drogerie a osušek, tak i v obývacím pokoji, kde si do něj můžete uložit například knihy.

stojan

Postavte si ho podle svých představ

Hlavním důvodem, proč byste si tento stojan měli pořídit i vy, je jeho multifunkčnost. Je konstruován tak, aby vám šlo snadno jednotlivé díly ze stojanu vysunout a libovolně přemístit. Můžete tak mít například několik polic nad sebou, zabudované zrcadlo a podobně. Fantazii se meze nekladou, takže neváhejte a pusťte se do této dřevěné stavebnice, která vám ušetří místo a navíc přiláká pozornost každé vaší návštěvy.

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan
Zdroj: digsdigs.com