Nebankovní hypotéka

ilustrační foto: Pixabay.com – Giovanni_cg

V případě nebankovní hypotéky se bavíme o běžném spotřebitelském úvěru. Právě pod tímto označením můžete najít běžný spotřebitelský úvěr, který je určeným zaměstnancům, rodičům na mateřské či rodičovské dovolené, důchodcům a všem ostatním lidem, kteří mají nějaký příjem.

Nebankovní hypotéka je vhodná pro každého, kdo potřebuje nějaké finance navíc a může ručit nemovitostí.

O jakou částku se bude jednat, to zjistíte, jakmile provedeme odhad vaší nemovitostí. Stačí zaslat více než 10 fotografií nemovitosti, například domu, bytu, pozemku, nebo jiného typu nemovitosti, a to ze všech stran, v případě domů, i zvenku a zevnitř, abychom mohli vše profesionálně posoudit, a zadáte adresu nemovitosti. Ihned se vašim případem budeme zabývat.

Jakmile se provede odhad, můžeme se bavit o konkrétním případu. Za profesionální odhad se nic neplatí. Předem nebudete platit ani žádné jiné poplatky.

Nastaví se doba splatnosti 1–30 let.

Doloží se příjmy a výdaje

U běžných spotřebitelských úvěrů se dokládají příjmy a výdaje.

Nejjednodušší je to samozřejmě v případě, že klient je zaměstnaný. Tam stačí pouze výpisy z bankovního účtu, pracovní smlouva a výplatní pásky. Následují lidé na mateřské dovolené, nebo rodičovské dovolené a důchodci, kde se taktéž dokládají výpisy z bankovního účtu a musí se doložit rozhodnutí o přiznání dávky nebo o vyměření důchodu. Tyto dokumenty získáte vždy ihned na příslušném úřadu, jakmile nastupujete do patřičného stavu, rodičovské dovolené nebo starobního či jiného typu důchodu.

V případě jiného pobírání zisků, vám velice rádi poradíme, jaké listiny doložíte. Celý systém je naprosto jednoduché a nebude trvat déle než pár hodin nebo dní. Žádné jiné schůzky, protahování nebo náročné papírování vás opravdu nečeká. Říkáme to narovinu a bez zbytečného přikreslování. Pouze pravdivá fakta a od vás čekáme samozřejmě to samé.