Nechte se zlákat novými byty v Praze 4

Praha je všeobecně atraktivní lokalitou a to nejen kvůli množství historických památek a kulturních zajímavostí, které nabízí, ale v současné době jsou to především nové moderní byty, které do naší metropole lákají stále více obyvatel.

byty Praha 4
Zdroj: libertybuilding.cz

Celá řada lidí se však k tématu bytů v Praze staví poněkud skepticky. Obávají se totiž, že je pro ně prostředí hlavního města Prahy příliš hlučné a daleko od přírody. Tito lidé však patrně ještě zcela nepronikli do světa současné nabídky pražských bytů, která by ji zajisté příjemně překvapila.

Nové byty na prodej v Praze 4 jsou totiž nejen velmi moderní, ale ačkoliv se nachází v blízkosti centra a jsou tak snadno dostupné MHD, nemusíte se obávat, že by vás dopravní ruch nějak rušil. Klidné prostředí navíc skvěle doplňuje blízkost Grébových sadů, kde lze trávit volný čas procházkami.

Byt i kancelář v jednom

Dalším lákadlem pro vás patrně bude i ojedinělá možnost mít v těchto místech nejen svůj soukromý byt, ale např. i kancelář či ateliér. V takovém případě jistě oceníte i snadnou dostupnost autem a rozsáhlé parkovací prostory.

Jaké byty jsou nabízeny?

Úspěšně probíhající projekt Liberty Building v Praze 4 zahrnuje byty jak v novostavbě, tak i v rekonstruované budově bývalé továrny. Novostavba bude nabízet kromě bytů mnoha kategorií i speciální místnost pro sportovní vyžití. Byty v rekonstruované budově poskytnou svým budoucím majitelům komfortní ubytování s výhledem na již zmiňované Grébovy sady.

Pokud uvažujete o koupi bytu v našem hlavním městě, pak by se měl tento bytový projekt stát středem vašeho zájmu, jelikož nabízená lokalita je velmi žádaná právě pro své výborné umístění a snadnou dostupnost. Když k tomu všemu přidáte i výhodnou nabídku tohoto komfortního bydlení a skutečnost, že Praha je centrem nejen naší republiky, ale veškerého dění, není snad o čem dál rozmýšlet.

byty Praha 4
Zdroj: Nové byty Praha 4