Nezaměnitelným a sympatickým designem si nás stále víc získává NORDIC STYL

13
Foto: nordicday.cz

Kdo z nás by neměl rád vybavení, které půjde ruku v ruce s dobou a jehož svěží, harmonický a jednoduchý styl bude přirozený, přesto zajímavý? Právě tohle vše se snoubí v lehce rozeznatelném, lidmi velmi oblíbeném severském fenoménu s názvem nordic styl.

Detaily, které nepřehlédnete

Jedinečnost, kterou mají praktické bytové doplňky, zajišťují netradičními detaily. Jsou to kupříkladu háčky v nevšedním tvaru, úchyty, utěrky s krásným potiskem, které kuchyni skutečně rozzáří, nebo neokoukatelné keramické dózy a misky.

Drobné detaily a ozvláštnění vzhledu najdete ale i jinde. I když jsou kupříkladu jednotlivé kusy nábytku jednoduché, oživují je maličkosti v podobě obrázků, geometrických tvarů, barevného odlišení částí nohou, zajímavými úchyty, použitým materiálem… Díky tomu působí vkusně a nenásilně a své místo najde ve všech typech domácností.

1964822_818043371546472_1865828263_n
Foto: nordicday.cz

Dekorace s nápadem

Máte-li rádi věci, které mají něco do sebe, dekorace v nordic stylu se vám jistě zalíbí. Stolní kalendář z dřevěných kostek, papírové ubrousky ve tvaru ojíněných květů, plechové a dřevěné písmena, dekorativní domečky z různých materiálů a jiné.

Mezi dekorací nechybí zvířata symbolizující severskou přírodu. Okouzlující dřevěná sova ve třech různých velikostech, která značí chytrost, potěší studující i chytré lidi. Velmi hezké a čistě působící jsou bílé sošky jelínků a koloušků, které zároveň působí velmi elegantně.

Pořídíte-li si bavlněný koberec s geometrickými tvary nebo textem z různě velkých písmen, nezůstane bez povšimnutí a podtrhne ráz místnosti.

31
Foto: nordicday.cz

Vše výše uvedené a mnoho dalšího z originálních bytových doplňků a nábytku najdete na stránkách e-shopu Nordic day. Pyšní se tituly OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY, díky čemuž se můžete spolehnout na rychlé a spolehlivé jednání. Ve skladě v Brně můžete využít odběr zdarma a při nákupu nad 2.000,–Kč je poštovné taktéž zdarma.

1601191_812893552061454_1647229686_n
Foto: nordicday.cz