Plánujete stěhování? Vyberte si to nejlepší bydlení pro vás

Praha nabízí neomezený počet možností pro vás i vaši rodinu. Pokud toužíte po novém bydlení v přírodě, ale přitom nemůžete si dovolit ztratit práci, která se nachází v centru nebo v městské části Prahy, určitě zvažte bydlení v Praze 10.

zelený botič
Zdroj: www.zelenybotic.cz

Moderní byty, které vás okouzlí

Avšak nejen samotný vzhled bytů, ale také místní okolí, které je dominantou celého projektu. V Praze je málo bytů, které se nacházejí v útulné části, ale nové byty v Praze 10 jsou výjimkou. Máte několik variant, které můžete vybírat. První etapa projektu je zaměřená na kvalitní a dostupné bydlení. V nabídce jsou byty, které nabízejí terasy, které vám zpříjemní každé ráno. Tato lokalita je především pro všechny, kteří si chtějí dopřát odpočinek po náročném městském životě. K maximálnímu odpočinku vám dopomůže zeleň a pocit, že město a ruch je daleko. Odpočívat můžete u místního Hamerského rybníku nebo vodní nádrže. V blízké části je i golfový areál nebo sportovní centrum, kde můžete s rodinou vyrazit.

Luxusní část bytů v Praze 10

Druhou etapou jsou luxusní byty, které jsou určeny pro milovníky luxusního životního stylu. Byty jsou s výhledem na potok Botič a zeleň, která je v této části města Prahy 10 opravdu bohatá. Po náročném dni si určitě budete chtít zrelaxovat a dopřát si okolní aktivity, které nabízí tato oblast. Nové byty v Praze 10 se nacházejí v lokalitě kde je bohaté sportovní vyžití a zábava. Kde nejlépe si odpočinou a žít než v oblasti kde můžeme sportovat, užívat si vodní sporty nebo jen tak odpočívat v přírodě. Tato oblast se považuje za bezproblémovou, co se týče dopravy, školství a mimovolných aktivit. Pokud máte rodinu, určitě hledáte část Prahy, kde je bezpečnost. Přímo byty v Praze 10 se nacházejí na klidném a bezpečném místě, tím pádem nemusíte mít strach o svou rodinu.

Ať už dáte přednost luxusnější variantě nebo kvalitním dostupným bytům, jsme přesvědčení, že zde prožijete plnohodnotný a klidný život s vaší rodinou.