Jak poznat kvalitní vířivku

Vybrat správnou vířivku není snadná záležitost. Na trhu se vedle kvalitních produktů známých značek objevují i levnější varianty, u nichž je však cena stanovena na úkor kvality. Co by měla správně vířivka mít, abyste s ní byli spokojeni? O tom už více v našem článku.

vířivka
Foto: virivka.cz, jak poznat kvalitní vířivku

Kvalitní provedení a atraktivní design

Prvním parametrem, na který byste se při výběru vířivky měli zaměřit, je kvalita akrylu, který je použit pro výrobu skořepiny vířivky. Nejrozšířenějším je akryl americký, vedle kterého se na trhu objevuje i čínský. Ten má však tendenci po nějaké době používání vířivky měnit barvu a zcela vyhnout se u něj nejde ani co se týče mechanického poškození. Vsaďte proto raději na jistotu a vyberte si z nabídky vířivek vyrobených z amerického akrylu, který je mnohem odolnější a bude vám tak skvěle sloužit mnohem delší dobu. Moderní technologii zpracování využívá například americká společnost Aristech, která světu nabízí skutečnou kvalitu.

vířivka

Na co nezapomenout

Pokud si pořizujete vířivku, nezapomeňte, že podstatný není jen samotný design, ale i další parametry, které na první pohled nemusí být patrné. Velmi důležitá je totiž u vířivky i správná izolace, která vám může ušetřit spoustu peněz. Švédská značka Ique, která se zabývá prodejem venkovních vířivek, nabízí ve svých produktech speciální trojitou termální izolaci. Ta vám nejen výrazně sníží roční náklady na provoz vířivky, ale také napomůže zvýšení životnosti elektronických komponentů. Stejnou pozornost byste měli věnovat i způsobu filtrace, který vnitřní i venkovní vířivka bude využívat. Pokud chcete, aby se kromě hladiny vířivky důkladně očistilo i dno od naplavených nečistot, neváhejte a pořiďte si duální systém filtrace.

vířivka

Nezbytnosti pro vaše pohodlí

A co by nemělo chybět luxusní vířivce, aby dokázala uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky? Tak například moderní LED osvětlení, které navodí příjemnou romantickou atmosféru. Své využití u vás jistě najde i praktický audiosystém se snadným ovládáním. To by mělo být co nejpřehlednější i u samotné vířivky, aby se vám s ním dobře manipulovalo. Vše můžete přijít vyzkoušet na naši pobočku, kde se vám s pomocí našich odborníků jistě podaří nalézt to nejlepší řešení pro váš domov. Rádi byste vířivku pro dvě osoby nebo pro celou rodinu? Ani jedno není v dnešní době žádný problém. Na vířivka.cz si můžete vybrat z pestrého sortimentu vířivek, které vám mohou být upraveny zcela podle vašich vlastních požadavků a přání. Hledejte tam, kde kladou důraz na kvalitu a vaše pohodlí. Už nikdy nemusíte chodit navštěvovat přeplněné společné vířivky do veřejných subjektů, ale můžete si příjemný odpočinek a zdraví prospěšný relax vychutnat i u vás doma.

vířivka