Prádelní tašky a koše pro milovníky designu

Pokud je vaše domácnost symfonií dokonalého designu a atraktivních doplňků, jistě občas narazíte na věci, které je poněkud obtížné sehnat v takovém provedení, které by splňovalo vaše náročné požadavky. Sehnat například takový koš na prádlo, který by byl praktický a současně také dobře vypadal, může být mnohdy pěkný oříšek. Ne vždy tomu tak ale musí být.

woven-copper-finish-best-laundry-basket-600x451
Zdroj:home-designing.com

Koupené nebo doma vyrobené

Atraktivní koše na prádlo jakoby snad ani neexistovaly. Naštěstí tomu tak není a my vám dnes ukážeme, jaké skvělé kousky si můžete pořídit i vy. Dejte svému praní nový styl díky modernímu koši na prádlo, na který je skutečně radost pohledět. Ostatně takový látkový koš nemusíte ani kupovat, protože ti šikovnější z vás si jej hravě zvládnout vyrobit doma sami. Výhodou je, že pak můžete sáhnout po takové látce, která vám zrovna do interiéru bude nejlépe pasovat.

woven-striped-grey-laundry-basket-600x600

Prádelní tašky do každého interiéru

Bez ohledu na to, v jakém stylu je vaše koupelna či prádelna zařízena, budete spokojeni s nabídkou atraktivních prádelních tašek a košů. Od látkových seženete až po kovové s obručí. Praní se pro vás stane radostí díky tomuto šikovnému pomocníkovi, který se brzy stane ozdobou vaší prádelny. Využití ale najde i v dětském pokoji pro uložení hraček nebo v ložnici. K dostání jsou prádelní koše v mnoha velikostech od malých až po opravdu velké.

bonjour-stylish-hamper-baskets-600x483funny-laundry-instructions-hamper-basket-600x689happy-dog-canvas-kids-laundry-basket-600x600african-style-rattan-laundry-basket-600x600industrial-style-wire-laundry-basket-600x660stylish-monohrome-triangle-print-laundry-basket-600x600
Zdroj:home-designing.com