Profesionální flat service

Pražská společnost PPM, a.s. je ověřeným poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí. Firma nabízí odbornou spolupráci spojenou s flat service, vedením účetnictví v rámci SVJ nebo s údržbou bytových i nebytových prostor. Od počátku 90. let se společnost zaměřuje na správu různých typů objektů včetně novostaveb, panelových domů, rekonstruovaných staveb, jednotlivých bytů a pozemků. Nabízí také služby hodinového manžela nebo komplexní zastoupení pozice profesionálního předsedy SVJ v Praze i mimo ní.

Flat service s garancí

PPM nabízí oblíbený flat service za příznivé cenové podmínky. Jste vlastníkem prázdného bytu, nemáte čas na jeho správu nebo se vám nedaří najít vhodného nájemce? Máte špatné zkušenosti s předešlými nájemníky vaší nemovitosti? Unavují vás starosti spojené s opravami a celkovou správou vašeho bytu? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem a správou bytu pojí. Jsme odborníci s více než 20 lety zkušeností a pyšníme se také 100 % bilancí v hledání odpovídajících nájemníků. Jako jedni z mála garantujeme 12 měsíční délku pronájmu. V případě dřívějšího odchodu nájemníka zajistíme bezplatně náhradního nájemce. Svěřte svoji nemovitost do našich rukou. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Široké spektrum služeb

Společnost PPM spravuje přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. Díky mnohaletým zkušenostem dokáže zajistit široké spektrum služeb, které se ke správě a pronájmu nemovitostí pojí. Firma za vás vyhledá dlouhodobého nájemce, uzavře s ním správně sepsanou smlouvu a postará se o předání bytu i se zaznamenáním stavů všech měřidel energií do předávacího protokolu. V případě potřeby zajistí převod všech energií pod financování samotného nájemce. Kompletní flat service obsahuje také supervizi odchozích a příchozích plateb spojených s nájemníkem, ale také kontrolu plateb za služby bytu, jejich vyúčtování a každoroční aktualizace v rámci reportování. Do této části spadá i reálný odhad výnosů spojený s auditem stávajících nákladů a samozřejmostí je i transparentní vedení účtu. To znamená, že má každý klient svůj bankovní účet, který je vedený zdarma na náklady společnosti. V neposlední řadě PPM nabízí pravidelné kontroly bytu, řešení vzniklých reklamací a zajišťuje veškeré možné opravy během nájemní doby i po ní. V případě zájmu zajistíme i kompletní úklidové služby.

PPM působí i mimo Prahu, a to například ve Špindlerově mlýně nebo dalších lokalitách po celé České republice. Firma také získala uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor.

Nahlédněte do sekce služeb a ceníku a svěřte svůj byt či nemovitost do rukou odborníků. V případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat a domluvit si například osobní schůzku či konzultaci.