S atraktivním budíkem pro vás bude vstávání radost

Každé ráno s odporem zamáčknete budík a jeho zvuk se pro vás pomalu stává noční můrou? Třeba není chyba nutně ve vás, ale ve vašem budíku. Možná pro vás prostě není tím pravým, ale to se dá snadno napravit. Představíme vám dnes několik moderních budíků, díky kterým bude vaše ráno hned příjemnější.

budíky
Zdroj: freshome.com

Na vzhledu záleží

V oblasti budíků na vzhledu rozhodně záleží, protože pokud se vám budík už prodejně na první pohled nezamlouvat, těžko se do něj zamilujete později. Budík je první z věcí, na které vám po ránu padne zrak, a proto vybírejte takový kousek, který vás skutečně zaujme. Myslete ale především na to, aby jeho vzhled měl i praktickou stránku, a vám se tak nestalo, že si sice koupíte designově dokonalý budík, ale budou na něm hůře čitelná čísla.

budíky

Doplňkové funkce

Kromě toho, že vám budík ukáže aktuální čas a probudí vás tak, abyste se v klidu zvládli připravit do práce, může obsahovat celou řadu užitečných doplňkových funkcí. Skvělé jsou například budíky, které svým majitelům umožňují nastavení vlastní melodie nebo alespoň výběr z několika druhů. Některé vám rovnou místo melodie pustí rádio. Zkrátka a dobře je budík základem vašeho úspěšného startu do nového dne, a proto si bezesporu zaslouží, abyste jeho výběru věnovali dostatek času a nebáli se do něj investovat i třeba vyšší částky.

budíky

budíky

budíky

budíky

budíky

budíky
Zdroj: freshome.com