Stará sedačka může během několika vteřin vypadat jako nová

Dostává sedací souprava i u vás doma zabrat a už se to na ní začíná projevovat? Potah už ztrácí svou krásu a sem tam se na něm objevují nevzhledné fleky, které nejdou vyčistit?

decodoma
ilustrační foto: decodoma.cz

Máte strach k vám někoho pozvat, protože se za vzhled sedačky stydíte? Toužíte po nové, ale nemáte na ní dost peněz? Potom se vám novinka, se kterou vás v tomto článku seznámíme, jistě bude zamlouvat. Díky ní můžete během několika vteřin vaši sedačku přeměnit k nepoznání, a to velmi levně!

Zapomeňte na provizorní řešení

Možná i vy se snažíte nedokonalosti sedačky skrýt pod záplavu polštářků a dek. Na chvilku se zastavte a podívejte se, jak to vypadá. Polštářky budou pravděpodobně rozházené a deky shrnuté. Na pohled nic moc, že? Od takovéhoto provizorního řešení proto raději upusťte, pácháte tím více škody, než užitku.

Stanou se druhou kůží

Měli byste vědět, že se trhu objevila novinka, která umí i velmi staré sedačce vrátit její krásu a opět z ní vytvořit skvostnou dominantu obývacího pokoje. Jedná se o unikátní napínací potahy na sedací soupravy. Na trh je přináší zásilkový obchod decoDoma a i vy z nich jistě budete nadšeni. Napínací potahy jsou k mání ve dvojím provedení. Prvním typem jsou monoelastické potahy na sedací soupravy vyrobené z prvotřídního elastického materiálu. Mají tu vlastnost, že se dají natahovat v horizontálním směru. Díky tomu jsou vhodné na sedačky klasických tvarů a perfektně sedí zejména na modelech s odnímatelnými sedáky. Pod sedáky se potah krásně vypne, pokud by byl volný, přebytek látky se krásně schová, takže nikdo nic nepozná. Druhým typem jsou multielastické potahy na sedací soupravy, které mají oproti předchozímu typu tu výhodu, že se dají napínat do všech stran. Díky tomu se dají použít i na sedačky atypických rozměrů a dokonce i na rohové sedací soupravy. Vysoká elasticita materiálu zaručí, že potah sedačku „obejme“ a dokonale na ni přilne. Stane se její druhou kůží. Tento typ potahu je velmi snadné na sedačku natáhnout. Stačí pár (lépe dva páry) šikovných rukou a během několika vteřin je hotovo.

Pestrá nabídka dává prostor fantazii

V nabídce zásilkového obchodu je v současné době možné vybírat z velkého množství desénů. Je možné volit designy jedno i více barevné – perfektně vypadají například ty s žíháním, které dodají každé sedačce luxusní a elegantní vzhled. Některé potahy mají dokonce i jemnou strukturu, která zvyšuje jejich pohodlí. decoDoma nabízí i potahy na židle či křesla, takže může krásně vypadat celá vaše domácnost.

Proč napínací potah?

Důvodů je hned několik – v první řadě se jedná o levný způsob, jak i starou sedací soupravu přeměnit v krásný kus nábytku. Výhodou je vysoká odolnost potahu – dají se prát v pračce, takže vydrží sloužit hodně dlouho. Zajímat by vás měla, na www.decodoma.cz začíná cena na pouhých 1 095 Kč.

Pusťte si video