Vybavte se na zimu! Na ABStore.cz najdete nádoby na zimní posyp a mnohé další užitečné zboží

Chcete-li si zimu užít pohodlněji a příjemněji, určitě oceníte pomocníky, kteří vám pomohou v exteriéru i interiéru. Nechte se inspirovat!

zimní posyp
ilustrační foto: abstore.cz – nádoba na zimní posyp

Bezpečná chůze i ježdění

První, co nám v zimě „komplikuje“ život, je kluzký povrch, po němž chodíme a jezdíme. Není nic horšího, než uklouznout, narazit si některou část těla a nedej bože si ošklivě zlomit nohu či ruku. Rázem máte po zimních radovánkách.

I s ježděním autem je to podobné. Nastane-li náledí, vůz si dělá takřka, co chce a nemáte-li řetězy i příjezdová cesta k našemu domu či garáži může být nekonečná.

Pro všechny případy je proto dobré pořídit si nádoby na zimní posyp. Jsou vzhledově hezké, velmi praktické, obsluhují se naprosto snadno a díky nim budete mít posyp stále při ruce a přitom uklizený. Nezapadá vám sněhem, nenaprší do něj a nezmrzne tak a nebudou vám jej rozhrabávat zvířata.

V nabídce e-shopu ABStore.cz najdete několik velikostí těchto nádob i různé provedení. Velmi praktický je typ se zvedacím víkem, které si můžete vybrat v různých barvách. Zvolit si můžete kupříkladu velikost s objemem 200 l. Nádoba je vyrobena z kvalitního polyetylenu, který je velmi odolný před mechanickým poničením i před povětrnostními nebo chemickými vlivy.

várnice
Foto: abstore.cz – várnice

Zahřejte se teplým jídlem a pitím

Zábava, práce i všechny ostatní činnosti venku jsou mnohem lépe, pokud si můžeme dopřát teplé jídlo a pití. Stejně tak je výborné, můžeme-li si na venkovní párty uvařit jídlo a v nějakých nádobách jej uchovat po dobu, než bude oběd. Právě pro tyto účely velmi dobře poslouží várnice na jídlo a pití.

Můžete v něm přepravit stravu na fotbalový zápas, na odpolední zahradní párty, nebo máte-li společnost a vaši pracovníci pracují venku, dopřát jim teplé nápoje. Řešením jsou i pro případy, kdy se jídlo připravuje ve vzdálenější jídelně a vy jej potřebujete převézt k vám.

Várnice jsou propracované, můžete si vybrat z několika velikostí, nechybí druhy s kohoutkem pro pohodlné podávání.

Nádoba se skládá z ocelového pláště a vnitřní nerezové vložky z nerezového plechu, který je zdravotně nezávadný. Je li okolní teplota kolem 20stupňů celsia, z 90 stupňů neklesne teplota potravin během třech hodin níže, než na 65stupňů celsia. Víko je opatřeno odvzdušňovacím ventilem.

Navštivte stránky ABStore.cz a vyberte si vybavení, které se vám bude hodit.