Vybíráme vířivku

Vyzkoušeli jste si relaxaci ve vířivce a rozhodli jste se pro pořízení vlastní vířivky? Pak buďte velmi opatrní při výběru značky a provedení, jelikož v některém se mnohé vířivky liší. Dopřejte si skutečnou kvalitu a nenechte se zlákat nízkými cenami výrobků, které vám ji zaručit nemohou.

Spahouse_cz___Ique_Eden3
Foto: spahouse.cz – Ique Eden

Na co si dát při výběru pozor

Při pořizování vířivky je třeba zohlednit několik podstatných faktorů, podle kterých se budete při koupi rozhodovat. Jedním z těch nejdůležitějších je zpracování samotné konstrukce vířivky. Setkat se v tomto případě můžete s několika typy akrylů, z nichž nejrozšířenější jsou na trhu akryly americké a čínské. Pokud se rozhodujete, ke kterému zpracování se přiklonit, pak neváhejte a zvolte akryl americký. Čínský sice slibuje nižší pořizovací cenu, avšak ta je dána menší kvalitou výrobku. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že kupujete kvalitu, zaměřte se na vířivky vyrobené z amerického akrylátu, který byl zpracován moderními technologiemi a přináší tak hladký povrch bez jakýchkoliv vad a nerovností.

Spahouse_cz___Ique_Eden2

Jak se vyznat v provedení regulace proudu

Dalším rozhodnutím, před které budete v případě pořizování vlastní vířivky postaveni, je volba regulace proudu. Ta existuje ve dvou variantách a to v plastové a nerezové. Nerezová regulace proudu je vhodná do interiérových vířivek. U těch venkovních bychom měli dát přednost plastovému provedení, které lépe odolává proměnám počasí a nevadí mu ani přímé slunce. Navíc se tento druh regulace proudu lépe ovládá mokrou rukou, což je jistě jen další z mnoha plus navíc. Vyzkoušet si však můžete v showroomu obě varianty, a pak se sami rozhodnout pro tu nejlepší. Pokud si ani tehdy nebudete vědět rady s výběrem venkovní vířivky, stačí se obrátit na odborníka, který vám s výběrem jistě velmi rád pomůže.

Spahouse_cz___Ique_Eden4

Na detailech záleží

Pokud už máte vybrané provedení akrylu a regulace proudu, je třeba se zaměřit na trysky, které nám ve vířivce vytváří hydromasáž. Pro její plnou účinnost je třeba nechat trysky efektivně rozmístit po celé délce vířivky. Jedině tak můžeme dosáhnout plného prožitku z pobytu ve vířivce a oddat se příjemné relaxaci. Pokud ji však i přesto budete chtít ještě o něco zvýraznit, můžete si nechat do vířivky zabudovat moderní audiosystém nebo atraktivní LED osvětlení.

Spahouse_cz___Vířivky_vysoké_kvality__prodej_vířivek1
Vířivka Ique Eden příjemně uvolní duši i mysl.

Součástí nadstandardní výbavy pro ty náročnější z vás může být i bublinková terapie microsilk. Díky ní pronikne do vaší vířivky větší množství kyslíkatých bublinek, což jistě vaše pokožka velmi ocení. Nebojte se investovat do svého pohodlí a vyberte si kvalitní vířivku, která vám bude skvěle sloužit několik let. Venkovní vířivky jsou jedním z nejefektivnějších způsobů relaxace, která vám velmi efektivně pomůže odbourat stres a celkově uvolnit a pročistit váš organismus.