Dětské pokoje ve stylu Hello Kitty

Kdo by neznal bílé kotě, které se skrývá pod označením Hello Kitty, a které malé holčičky tolik milují? Kouká na nás ze všech obchodů a to ať už z dětských triček, tak i povlečení, knih i sladkostí. Hello Kitty je zkrátka právě teď velmi in, a proto i vaše dcera jistě ocení dětský pokoj v tomto stylu.

hello kitty
Zdroj: decoist.com

Nezapomenutelná Hello Kitty

Hello Kitty vytvořil Yuko Shimizu a poprvé se její motiv objevil na dámské kabelce. Od té doby se bílé kotě stalo nezapomenutelnou součástí moderní kultury a stále se drží na špici oblíbenosti u dětských motivů. Není proto tedy až tak překvapivé, že se Hello Kitty motiv dostal i do interiérového designu a to konkrétně do dětských pokojů. Právě zde je totiž nejvíce oceněn malými dětmi a hojně obdivován. A co vlastně k Hello Kitty stylu patří?

hello kitty

Růžová, kam se podíváš

Snad nejvíce typickou barvou pro vyobrazení Hello Kitty je růžové, protože právě na ní bílé kotě velmi vynikne. Růžová je navíc velmi oblíbenou barvou pro malé holčičky, takže není divu, že právě ona zde hraje prim. Skvěle bude vypadat například kombinace více odstínů růžové barvy a zakomponování barvy bílé. Chybět by rozhodně neměly ani doplňky například v podobě plyšové hračky Hello Kitty, která je k dostání v mnoha velikostech. Pokud i vaše dcera miluje tuto populární postavičku, pomozte jí splnit její sen a vytvořit dětský pokoj snů.

hello kitty

hello kitty

hello kitty

hello kitty

hello kitty

hello kitty

hello kitty

hello kitty
Zdroj: decoist.com