Můj dům, můj hrad!

Zabezpečit svůj majetek není vždy snadné a už vůbec se nedá počítat s tím, že bychom do zabezpečení nemuseli investovat vyšší částky. Výrobce a prodejce bezpečnostních dveří Adlo se však rozhodl zbořit mýty a zaútočil na náš trh s vysoce kvalitními bezpečnostními produkty za přijatelné ceny. Nechte se jejich nabídkou zlákat i vy.

bezpečnostní dveře
Zdroj: adlo.cz

Získejte bezpečný domov

Abyste skutečně měli jistotu, že je váš dům skvěle zabezpečen, zvolte si kvalitní produkty, které vám to zajistí. A co k takovým produktům patří? Nejrozšířenějším jsou bezpečnostní dveře a okna, která při zabezpečování rodinného domu bohatě postačí. Chcete-li zakoupit i doplňkové mříže, můžete si je také nechat vyhotovit. Vyrobit je lze v téměř jakémkoliv rozměru a barvě. Standardně se nabízí čtyři nejpoužívanější odstíny, ale pro Adlo není problémem zhotovení mříží i v jiném neobvyklejším barevném provedení. Mříže využijete zejména tehdy, pokud chcete zachovat své původní dveře a pouze s jejich pomocí zajistit domu potřebné zabezpečení.

zabezpečení
Zdroj: adlo.cz

Zamezte přístupu zlodějům pomocí oken

Věděli jste, jak snadné je manipulovat se západkou na oknech zvenku, a tedy jej pohodlně otevřít? Zloději to vědí velmi dobře, a proto je třeba okna na domě včas správně zabezpečit a chránit se tak před nečekanými návštěvníky. Nezáleží na tom, zda jsou vaše okna plastová či dřevěná. Snadno lze otevřít většinu z nich. Jedním ze způsobů řešení může být uzamykatelný mechanizmus okna, který se automaticky uzamkne při každém zavření okna běžným otočením kliky. Ani v tomto případě není třeba pořízení nových oken, jelikož mechanizmus lze vyrobit zcela na míru podle rozměrů vašich stávajících oken.

zabezpečená okna
Zdroj: adlo.cz

Nepřekonatelné bezpečnostní dveře

Nejpodstatnější jsou pochopitelně vstupní dveře, jejichž bezpečnosti bychom měli věnovat zvláštní pozornost. Existuje mnoho typů bezpečnostních dveří a to podle stupně zabezpečení, které si přejeme pořídit. Bezpečnostní dveře vám mohou být vyhotoveny přesně podle vašich představ. Volnou ruku máte, co se týče volby materiálu povrchu dveří, barevnosti a designu dveří a dalšího dveřního příslušenství. Pokud jde o samotné rozměry dveří, opět si můžete zvolit parametry a rozhodnout se, zda chcete mít dveře například dvoukřídlé, případně doplněné světlíkem. Bezpečnostní dveře nemusíte mít jen v exteriéru, ale i interiéru. Veškeré volitelné prvky bezpečnostní dveří můžete kombinovat, čímž vám výrobce zaručuje vaši maximální spokojenost.

bezpečnostní dveře
Zdroj: adlo.cz

Přijďte si zboží nezávazně prohlédnout

Pokud jste se ještě nerozhodli, do jakého druhu zabezpečení budete investovat, navštivte pražský showroom firmy Adlo, kde si můžete zcela nezávazně prohlédnout spoustu nabízených produktů. Nepodceňujte zabezpečení svého domova a předcházejte návštěvě zlodějů včas.