Zajímavé kočičí potřeby pro váš interiér

Milovníci koček už jistě stáli před rozhodnutím, jaké hračky kočkám zakoupit, případně jaké prolézačky by se hodily do interiéru. Dnes vám představíme několik šikovných nápadů, abyste mohli načerpat inspiraci a podle potřeby tak vybavit svoji kočku. Uvidíte, že vám bude jistě velmi vděčná.

pro kočky
Zdroj: home-designing.com

Pro (ne)pořídit kočce prolézačky a škrabadla

Jedním z mnoho důvodů, proč se spousta majitelů koček nerozhodne do interiéru koupit nějaká škrabadla nebo prolézačky, je ten, že se bojí toho, jak takové věci zapadnou do interiéru. Rozhodně není snadné vybrat takové kousky, které budou ladit a současně také plnit funkci, pro kterou je své kočce kupujete, ale pokud se budete snažit, nebude pro vás problém sehnat takové předměty a hračky, které budou vypadat skvěle. Sami se můžete na fotografiích v tomto článku přesvědčit, jak snadné to může být.

pro kočky

Nezapomeňte na pelíšek

I váš čtyřnohý kamarád chce mít chvíle klidu a odpočinku, a proto je dobré mu pořídit pelíšek, který bude jen a jeho, a kde budu mít vždy jistotu, že najde své útočiště. Pelíšek by měl být pohodlný, aby se v něm vaší kočce pohodlně spalo, a pochopitelně také prostorný. Důležité je i jeho uložení, takže by rozhodně neměl být pelíšek tam, kde se často chodí, případně kde bývá průvan. Dopřejte i své kočce dostatečný prostor pro odpočinek a pořiďte jí pohodlný pelíšek.

pro kočky

pro kočky

pro kočky

pro kočky

pro kočky

pro kočky
Zdroj: home-designing.com