Kovový zahradní nábytek. Novinky, které se vám budou líbit

Už se nemůžete dočkat, až budete v létě odpočívat na vašem oblíbeném lehátku? Nebo se spíš těšíte na grilování s přáteli?

kovový zahradní nábytek - Vsekolembydleni.cz

Ať už plánujete zahradu využít jakkoli, jedno všechny tyto příjemné aktivity spojuje – zahradní nábytek. V poslední době stoupá obliba toho kovového. Bude se líbit i vám?

Nábytek z tahokovu – elegance v detailech

Elegantní, kvalitní a bezúdržbový. Takový je zahradní nábytek z tahokovu. Venku jej můžete nechat, jak dlouho chcete. Nábytek je totiž ošetřen speciální povrchovou vrstvou, která chrání materiál před korozí, nepříznivým počasím, a dokonce i před poškozením. Pokud chcete maximálně funkční a přitom moderní zahradní set, je tahokov určený právě pro vás.

Povrchová úprava, která pohladí

V případě, že uvažujete o nábytku vyrobeném právě z tahokovu, poohlédněte se po povrchové úpravě Thermosint. Tato vychytávka zařídí, že povrch nábytku je na dotek hladký a nebude nepříjemně studit, když jej umístíte do stínu nebo na něj usednete po západu slunce. Tento povrch také brání nepříjemnému pálení při usednutí za parných letních dní. Praktické, že?

Hliníkový nábytek – starý materiál v novém kabátě

Rozkládací hliníkový nábytek s textilní opěrkou známe díky stanování a kampování snad všichni. V poslední době ale značně pokročil jak jeho dizajn, tak kvalita. Jen je třeba dát pozor na levné náhražky, které neposkytují takovou výdrž jako skutečně kvalitní hliníkový nábytek. Na něm oceníte hlavně jeho nenáročnost. Poradí si s vodou i slunečními paprsky, nekoroduje a je velmi dobře skladný. Bonusem je i bezproblémová údržba – stačí vyčistit vodou, popřípadě klasickým saponátem.

Snadná údržba potěší

Ať už zvolíte jakýkoli zahradní nábytek, nevyhnete se jeho údržbě. V případě kovu je ovšem péče opravdu jednoduchá. Většina modelů je chráněna určitou povrchovou vrstvou už od výrobce, takže je potřeba jednou za čas nábytek pouze omýt vlažnou vodou a zkontrolovat dotažení šroubů na všech místech. I když se to může zdát jako maličkost, pokud zůstanou spoje povolené, může dojít k nadměrnému namáhání nebo poškození některých jeho částí.

Co vy? Dáte raději na klasiku, nebo se vám kovový nábytek zalíbil tak jako nám?