Představujeme prémiovou stínící techniku Diamond Design

Interiérová a exteriérová stínící technika byla v oblasti stavebnictví až donedávna dost podceňována. Moderní architektonické trendy ale tuto situaci zcela mění a právě exteriérovým interiérovým druhům stínění přikládá velmi podstatný význam. V každé z oblastí existují desítky druhů a variací provedení. Dnes tuto kategorii více přiblížíme a představíme. Jako podklad nám poslouží sortiment společnosti diamond design, předního tuzemského výrobce prémiové stínící techniky.

reference
Foto: diamonddesign.cz

Začněme s představením samotné značky. Jedná se o ryze českou obchodní značku, specializovanou na návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky. Dále také na interiérové tapety a program outdoor. Filozofií společnosti je snaha o maximální kvalitu všech nabízených produktů a tedy i spokojenost zákazníka se zakoupeným zbožím. V každé kategorii stínění si nyní představíme nabízený sortiment.

interiérové stínění

Interiérové stínění

V oblasti interiérového stínění je nabídka nejpestřejší. Jen v kategorii interiérových rolet jsou nabízeny 4 odlišné druhy. Konkrétně se jedná o látkové rolety, římské rolety, rolety den a noc a také o rolety do střešních oken. Kategorie žaluzií je zastoupena klasickými horizontálními žaluziemi, dřevěnými žaluziemi a vertikálními žaluziemi. Dále nechybí ani originální druhy interiérového stínění, jako jsou japonské posuvné stěny, plissé a duete, silhouette a také závěsy.

interiérové stínění

Exteriérové stínění

I exteriérové stínění se v posledních letech těší stále větší popularitě a i v této kategorii rozhodně má značka diamond design co nabídnout. Nabídku exteriérového stínění tvoří venkovní žaluzie předokenní rolety, screenové rolety a také další exteriérové prvky. Mezi ty patří například sítě proti hmyzu, bezpečnostní mříže do oken nebo kvalitní garážová vrata. Jako poslední kategorii si představíme sekci Outdoor living.

interiérové stínění

Co je Outdoor Living?

Outdoor Living je sekce produktů společnosti diamond design, zaměřená na efektivní zastínění teras a prostor na volných zahradách. V této kategorii je možné najít ucelenou nabídku pergol, markýz, slunečníků a stínících folií. Nechybí ani nabídka kvalitního zahradního nábytku.

Prohlédněte si vše na vlastní oči

Na stránkách diamond design jsou veškeré nabízené produkty detailně popsány a ke všem jsou přiloženy také fotografie. Pokud by vám to nestačilo a máte rádi, když si můžete pořizované věci vyzkoušet na vlastní kůži, detailně si je prohlédnout a osahat, i takovou možnost nabízí. Stačí si domluvit osobní návštěvu v jednom z osmi kamenných showroomů, kde najdete vzorky téměř kompletní nabídky.