Průběh výstavby srubového domu

Srubové domy a i další typy dřevostaveb jsou z aktuálního hlediska hodně populárním a vyhledávaným způsobem rychlé výstavby rodinného domu v nízkoenergetické oblasti.

ref_photo_small_zoom_1321
ilustrační foto: woodlife.cz

Výhody v drtivé většině převyšují drobná úskalí, které dřevěné stavby obklopují. Jsou prakticky vhodné jak pro víkendové užití, tak i pro úschovu důležitého zahradního nářadí nebo pro generační bydlení. Porovnání zděné a dřevěné stavby je v tomto segmentu na denním pořádku.

Srubová konstrukce nám však neustále dokazuje, že má ve všech ohledech navrch. K výstavbě obvodových stěn stavby se používají masivní nebo lepené srubové profily. Tloušťka se vždy odráží od specifické projektové dokumentace v závislosti na velikosti celkové stavby.

Společnost Woodlife profesionálním stavitelem

Výstavba dřevostaveb podléhá určitým zákonitostem, jedině tak se budoucí majitel stane zároveň i spokojeným majitelem. Z těchto důvodů je důležité, na koho se s požadavkem na výstavbu obrátíte. Společnost Woodlife figuruje na českém trhu již od roku 2007 a zabývá se realizací dřevěných domů, chat, roubenek a srubových domů především podle individuálních představ samotných klientů. Domy se vyznačují skvělým nízkoenergetickým standardem a jejich interiér má velice příjemnou a zároveň působivou atmosféru. Veškeré dřevěné materiály používané k výstavbě jsou certifikované se základní záruční dobou 48 měsíců s rozšířením na 15 let.

Průběh výstavby srubového domu

Zajímá vás průběh výstavby srubového domu? Stačí přejít na internetové stránky společnosti Woodlife a přesvědčit se na vlastní oči, jak taková realizace probíhá. Na webových stránkách je zachycena celá kompletace od vybetonování základové desky až po předání klíčů majiteli. Vše v podrobné fotogalerii. Nebo se rovnou zkontaktujte se společností a ta se vám bude přímo věnovat a zodpoví na všechny případné otázky.