Renomovaný developer, záruka kvalitní výstavby nemovitosti

Pořízení nového bydlení byste rozhodně neměli podcenit, protože většinou to bývá rozhodnutí na celý život. Chcete-li mít opravdu jistotu kvalitního bydlení v atraktivní lokalitě, obraťte se na některou z developerských společností.

sekyra group
Zdroj: sekyragroup.cz, projekt Rohan City

Hledám nový byt, na koho se mám obrátit?

Developer vám nejen skvěle poradí, ale především doporučí některé zajímavé projekty ze své nabídky. To vše bude pochopitelně co nejvíce přizpůsobené vašim požadavkům. Obzvlášť vyhledávané jsou byty v našem hlavním městě, kam se mnoho nových obyvatel stěhuje za prací. Developerské projekty Praha jsou velmi oblíbené především pro svoji spolehlivost, moderní pojetí a výhodné umístění v těch nejatraktivnějších pražských lokalitách.
Pomoc s vyhledáním vhodného bydlení není však to jediné, čím vám developer může usnadnit pořízení nového bytu. Poradit vám totiž může i co se týče financování takového bydlení. Doporučí vám, která z metod financování bude pro vás ta nejvhodnější a nejvýhodnější. Neváhejte tedy kontaktovat svého developera, díky kterému si můžete přijít nový byt zcela nezávazně prohlédnout, a ujistit se tak, že vám skutečně vybral ten nejlepší.

sekyra group

Standard i luxus – to vše Praha nabízí

Pokud hledáte skromnější byt, jistě si ze současné nabídky bytových jednotek vybere ten pravý, který vám poskytne standardní vybavení za přijatelnou cenu. Máte-li naopak rádi luxus, pravděpodobně vás zaujmou některé luxusní byty v Praze, které nabízejí prostorné moderní byty s terasou, podzemními garážemi, vlastní recepcí a kamerovým systémem. Meze se nekladou ani možnému umístění, takže je možné vlastnit byt u břehů Vltavy s výhledem na Pražský hrad nebo naopak na některém z odlehlejších koutů Prahy. Nabízené byty jsou ve většině případů také velmi snadno dostupné autem nebo MHD a nabízí kulturní i sportovní vyžití. Blízkost restaurací, obchodů či škol je již samozřejmostí.

sekyra group

Proč koupit byt v Praze?

Jednoduše proto, že právě zde je nabídka bytových jednotek velmi rozsáhlá a nabízí tak širokou možnost výběru. Vybrat si z tak obrovské nabídky bytů dokáže jistě i ten nejnáročnější klient. Prodej bytů v Praze je sice na vysoké úrovni, avšak jedině správná volba developera vám může zajistit přesně stanovenou konečnou cenu bez skrytých a dodatečných poplatků. Developer většinou zajistí i základní vybavení vašeho sídla a to dokonce tak, že máte možnost výběru několika materiálů do svého budoucího interiéru.
To, že jsou pražské byty tak oblíbené, není jen dočasný módní trend, ale dlouhodobá skutečnost, která potrvá i řadu dalších let. Můžete si tak být jisti, že se vám investice do jednoho z takových bytů jistě vyplatí a to i tehdy, rozhodnete-li se časem byt prodat či pronajímat.

sekyra group
Zdroj: sekyragroup.cz, projekt Rohan City