Připravte na Halloween i vchodové dveře

Ke každoročním oslavám Halloweenu patří i strašidelné masky, dekorace z dýní a hromada sladkostí. Tento svátek si u nás získává čím dál větší oblibu a není se tak čemu divit, že na pultech obchodů můžete narazit na spoustu halloweenských dekorací. Některé z nich si však můžete vyrobit i sami doma. Patří k nim například ozdobné věnce na vchodové dveře.

halloween
Zdroj: architectureartdesigns.com

Halloweenské barvy a symboly

Ať se pouštíte do výroby jakékoliv dekorace, má i tento svátek své určitě specifické barvy. Hlavní z nich je pochopitelně barva černá, kterou můžeme doplnit oranžovou, fialovou a bílou. Právě v nich totiž budou skvěle vypadat i dekorace. Nejčastěji se tak můžete setkat nejen s tradičními dýněmi, ale i modely čarodějnic, kostlivců, pavouků, netopýrů a zkrátka všech motivů, které jsou s Halloweenem neodmyslitelně spjaty.

halloween

Dveře ve strašidelném duchu

A protože právě vchodové dveře si zaslouží během Halloweenu zvláštní pozornost, nezapomeňte je nápaditě ozdobit. Věnce, které vyzdobíte podle své fantazie, budou skvělým a především jednoduchým doplňkem, který vám může posloužit i v následujících letech. Vždy se ale držte tématu Halloweenu a místo pestrobarevných květin věnci raději dopřejte pořádnou porci strašidelného designu, který zaujme každého návštěvníka. Pokud před dveře navíc postavíte osvětlenou vydlabanou dýni, bude vaše výzdoba dokonalá.

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween
Zdroj: architectureartdesigns.com