Pruhy létu sluší

I v letním období je třeba pracovat na tom, aby náš interiér vypadal útulně, ale přitom svěže letně. Stačí přitom jen zvolit například ten správný motiv pro vaše polštáře, závěsy a jiné doplňky. Letošnímu létu patří pruhy, a proto i my jim věnujeme dnešní článek. Načerpejte i vy inspiraci pro letní dny plné zábavy a odpočinku.

Striped-curtains-from-Pottery-Barn
Zdroj: decoist.com

Pruhy a proužky

Asi první barvy, které vás napadnou ke kombinaci léta a pruhů, budou bílá a modrá. Typicky námořnické motivy jsou stálice během letních dnů a drží si své místo na prvních pozicích letních dekorací již po řadu let. Setkat se s nimi můžete nejen v módě, ale také v interiérovém designu. Obzvlášť atraktivně vypadají pruhy v jedné barvě, ale za to ve více odstínech. Vznikne tak snadno atraktivní barevný přechod, který jistě každého zaujme na první pohled.

Summery-striped-pillows-from-Pottery-Barn

Kam s nimi?

Pokud si lámete hlavu nad tím, kde všude můžete ve svém interiéru svěží letní proužky mít, pak věřte tomu, že opravdu všude. Vypadají skvěle na závěsech, povlečení, běhounech a podobně. Fantazii se meze nekladou. Proužky můžete opatřit ale také například vázy a květináče, protože i ty k létu neodmyslitelně patří. Dokonce i v exteriéru, například ve vaší pergole, budou polštáře s proužky skvělou a moderní dekorací. I závěsná houpací síť nebo velký slunečník budou s proužky skvěle doplňovat zbytek zahradních doplňků.

Striped-napkins-from-Williams-Sonoma

Striped-pillowcases-from-Urban-Outfitters

Striped-woven-rug-from-Urban-Outfitters

Summer-snacking

Striped-turquoise-pillow

Striped-canister-from-West-Elm

Zdroj: decoist.com