Sošky řeckých bohů a mytologických hrdinů

Řecká mytologie má mnoho příznivců a někteří by alespoň část z onoho historického kouzla měli i u sebe doma. To se jim může stát díky atraktivním soškám řeckých bohů a mytologických hrdinů, které jsou právě na trhu. Skvěle se hodí na pracovní stůl i jako dekorace do obývacího pokoje.

sošky
Zdroj: home-designing.com

Sošky s vůní historie

Magická vůně historie už po staletí přitahuje milovníky fantastických příběhů, děsivých povídek a především kouzelných postav a míst. Pokud i vy patříte k těmto fanouškům, jistě oceníte možnost pořízení si atraktivní sochy, která vám ztvární konkrétní postavu, která sehrála důležitou roli v našich dějinách. Ke každé sošce se váže vlastní příběh a vy tak kromě atraktivní dekorace získáte opravdový kus historie, který vám nejen ostatní fanoušci minulosti budou závidět.

sošky

Mytologičtí velikáni

Možná bude obtížné vybrat si z tolika možných postaviček tu svoji nejoblíbenější, ale nic vám nebrání v tom, pořídit si jich hned několik. Skvěle totiž zapadnou například do interiéru v rustikálním stylu, ke kterému podobné doplňky prostě patří. Ani vaše pracovna jistě nepohrdne nádechem mytologie prostřednictvím některé z historických postav, které jsou v nabídce. Designových prvků, které nám takto snadným způsobem přináší do interiéru kus historie, není mnoho, takže využijte příležitosti, která se vám právě naskytla.

sošky

sošky

sošky

sošky

sošky

sošky
Zdroj: home-designing.com