Nechejte si vyhotovit skříň na míru

Nevíte si rady s atypickým prostorem ve vašem bytě nebo jen hledáte něco, čím oživit stávající interiér? Pak neváhejte a nechce se s námi zavést do světa skříní vyhotovených na míru a na širokou škálu provedení, které zákazníkům výrobce mohou nabídnout.

skříně na míru
Zdroj: stamat-nabytek.cz

Proč se rozhodnout pro skříň na míru?

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé skříně na míru pořizují, je pochopitelně možnost jejich přizpůsobení i těm nejkomplikovanějším bytovým prostorům. Dalším rozhodujícím faktorem pro zakoupení tohoto typu skříně je jistě i úložný prostor, který vám nabízí společně s nepřebernou škálou různých doplňků, jimiž lze výrobek zcela přizpůsobit dle vašich požadavků.
Skříň lze uplatnit i jako dělící stěnu, kdy jsou její dveře plně průchozí a lze tak velmi elegantně a efektivně oddělit jednotlivé místnosti v bytě.

Jaké možnosti jsou u skříní na míru nabízeny?

Základem je pochopitelně materiál, ze kterého si přejete skříně na míru vyhotovit. Začít byste měli rámy, jež mohou být buď kovové nebo hliníkové. Barevně lze přizpůsobit oba uvedené typy. Dveře se nabízejí také ve dvou variantách a to posuvné a otvírací. Jejich výplň pak může být vytvořena hned z několika různých materiálů, z nichž uvedeme jen ty nejhojněji používané, jako je např. lamino, barevná skla či ratan.

Největší výběr však máte zejména v oblasti vnitřního vybavení skříně, kam lze implementovat různé police, zásuvky, botníky a šatní tyče. Oblíbené jsou také věšáky na kalhoty, držáky na vysavače či různé typy vestavěného osvětlení. Na oblibě získávají i sklápěcí postele, které ušetří v místnosti spoustu cenného prostoru.

Kde tyto skříně sehnat?

Produkty z fotografií, které vám jsou představeny v tomto článku, lze zakoupit u specializovaného prodejce Stamat nábytek. Ten nabízí nejen skříně na míru, ale i vestavěné skříně a celou řadu dalších výrobků.

atypické skříně na míru
Zdroj: stamat-nabytek.cz

Více fotografií, produktů a informací naleznete na: www.stamat-nabytek.cz.