Nechte své stěny promluvit

Při zařizování nového bytu se stěnám věnuje pozornost spíše jen při výmalbě a následných drobných úpravách. Stěny by si však zasloužily pozornost mnohem větší, protože se pomocí nich dá získat skutečně originální a atraktivní interiér. Stačí se ponořit do problematiky plastických stěn, které bezesporu oživí každou místnost.

moderní zdi
Zdroj: homedesignlover.com

Cihlová retro klasika

Dříve byly velmi populární tzv. cihlové stěny, kterým byl ponechán jejich základní vzhled a nebyly tedy nijak nahozeny či vymalovány. Později se tento styl začal prosazovat spíše v oblasti tapet. Nyní se opět vrací původní plastické cihlové zdi, které však díky současným možnostem výrobců mohou získat různé podoby a barevná provedení. Atraktivně vypadají především šedé a černé stěny.

cihlová zeď

Fantazii se meze nekladou

Plastické zdi nemají pevně stanoveno, jakou podobu by měly dostat. Setkat se tak můžete s plastickým vlnobitím, elegantními trojúhelníky, pruhy a celou řadou různých geometrických obrazců. Navíc nemusí být celá stěna pouze v jednou barevném odstínu. Dobře totiž vypadají i různé kombinace jak tvarů a velikostí, tak právě barev. Tradiční černobílou můžete nahradit více odstíny stejné barvy nebo vhodnou kombinací několika zcela odlišných barev. Plastickou stěnu oceníte ve všech místnostech, jelikož díky své flexibilitě je možné ji vhodně zakomponovat do jakéhokoliv prostoru v interiéru.

zeď

černobílá klasika

pruhy

plastická stěna

plastická stěna

cihlová zeď

stěna

stěna
Zdroj: homedesignlover.com