Kryté bazény s nádechem luxusu

Bazény jsou především venkovní záležitostí, avšak pokud bydlíte v místě, kde vám klimatické podmínky neumožňují celoroční koupání venku, bude pro vás řešení krytý bazén, který si jednoduše necháte vystavit přímo v domě. Jejich výhodou je to, že je můžete využívat opravdu, kdy chcete, a stačí vám jen přejít z jedné místnosti do druhé.

bazén
Zdroj: digsdigs.com

Bazény v suterénu

Kryté bazény se v domech nacházejí většinou v suterénu. Upřímně řečeno je toto místo výhodné hned z několika důvodů. Předně většinou patří k nejméně využívaným částem domu, takže umístěním bazénu prostor efektivně využijete a nebude to na úkor některé z obydlených místností. V suterénu si navíc můžete pohrát s osvětlením a dokreslit jeho prostřednictvím zajímavou atmosféru. Pokud přijdete unavení z práce a budete hledat místo pro odpočinek a relaxaci, bude vám stačit sejít dolů do suterénu a můžete se spokojeně ponořit do vody a zaplavat si.

bazén

Aby bazén dokonale zapadal

Pokud jste se rozhodli pořídit si interiérový bazén, budete kromě technických záležitostí, jako je například napojení vody, zajištění odtoku, kvalitní filtrace a podobně, bude třeba doladit i okolí bazénu. To je především věc estetiky, takže na své si přijdou ti, kteří rádi dekorují a dělají vše proto, aby jejich interiér vypadal prostě skvěle. U bazénu si tak mohou vyhrát s volbou dlažby a dekoracemi. Pokud se rozhodnete například pro pokojové rostliny, vybírejte takové, které dobře snáší vlhkost.

bazén

bazén

bazén

bazén

bazén

bazén
Zdroj: digsdigs.com