Letní inspirace: nadzemní bazény

Popularita nadzemních bazénů stále stoupá, protože skvěle vypadají, přináší svým majitelům patřičný komfort a pohodlí. Bonusem navíc je to, že vypadají luxusně a zahrada s nimi krásně prokoukne. Inspirujte se i vy několika nadzemními bazény, které vás jistě příjemně okouzlí.

modernistZdroj: freshome.com

Proč si pořídit nadzemní bazén

Důvodů, proč byste i vy měli nechat zlákat nadzemními bazény, je hned několik. Prvním je pochopitelně to, že se díky němu budete moci osvěžit v horkých letních dnech a užít si příjemný relax ve vodě. Dalším důvodem je, že na rozdíl od jiných bazénů, u nadzemního máte možnost vybrat si z pestré škály způsobů, jak bude váš bazén zabudován, a jak bude upraveno jeho okolí, tedy například zda kolem něj bude dlažba, zda bude mít dřevěné obložení a podobně.

pin-contemp-round

Užijte si léto naplno

Pokud si tedy myslíte, že i vaše zahrada uvítá příjemnou změnu v podobě nadzemního bazénu, rozhodně déle neváhejte, abyste si jej stihli užít ještě během letošních teplých dnů. Nadzemní bazény seženete v mnoha rozměrech a hloubkách. Dokonce si můžete zvoliti tvar svého bazénu, což je jistě také příjemná možnost volby. Nadzemní bazény nejsou navíc ani náročné na údržbu. Samozřejmostí však je, že zakoupíte filtr, který se postará o to, aby v bazénu byla vždy čistá voda. Snadné je ale také i zazimování bazénu po letní sezoně, takže pokud nad jeho koupí stále váháte, už nejspíš není proč.

boxpaversretouch-starwood-sidingovalfreeform

Zdroj: freshome.com