Nové byty v Praze mají oproti starým domům nesporné výhody

Výběr kvalitního bydlení se s postupným obydlováním a vzrůstem populace výrazně zužuje. Většinou nám pak nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po nějakém již používaném domě nebo bytě, který někdo jiný prodává.

byty v Praze
Zdroj, foto: sekyragroup.cz

Takové byty ale většinou vyžadují rozsáhlou rekonstrukci, která vyrovná nízkou pořizovací cenu a často pak může být pořízení komfortního bydlení výrazně dražší, než v případě novostaveb a nepoužitých bytů. Novostavby netrpí známkami opotřebení a dodávají vám pocit jedinečnosti a nezaměnitelnosti. U starších bytů a domů většinou zaniká majetnický dojem a máte zde stále pocit, že jste pouze u někoho na návštěvě.

Vybírejte své nové bydlení opravdu pečlivě!

Jednou z dostupných možností pro širokou veřejnost představují novostavby v Praze, které jsou součástí rozsáhlého projektu dostupnosti bydlení. Jednotlivé projekty se odlišují svým typem i druhem bydlení a silou komfortu. Pořizovací cena se pak odvíjí od vnitřního vybavení bytu, jeho lokality, rozměrů místnosti a rozlohou bytu. Mezi vedlejší rozhodující faktory patří také vlastní parkovací místo, kterého je v Praze nedostatek a možnost energetické úspory. Byty v Praze nabízejí efektivní řešení pro širokou populaci s ohledem na jejich přání a potřeby.

Rezidenční projekty vám dopřejí městský ruch i klid

Řešení existuje dokonce i pro skupiny lidí, kteří by rádi žili v oblasti našeho hlavního města, ale nemají v lásce přílišný hluk a městský ruch. Ačkoliv jsou bez výjimky všechny byty zvukově izolované, existují samozřejmě lokality, které nabízejí komfortní bydlení v okrajových částech prahy nebo v klidnějších lokalitách. Není proto nutné se za klidem a romantickou atmosférou stěhovat na vesnici, která má ke komfortu a pohodlí opravdu daleko. Hlavní město vám dokáže poskytnout vše, po čem toužíte, protože rezidenční projekty v Praze staví své byty a domy podle různých kritérií.

Luxus je vysněný styl života mnoha klientů

Uspokojení zde naleznou dokonce i ti nejnáročnější klienti, kteří si potrpí na luxus. Součástí luxusních bytů je většinou vlastní parkovací místo, nízkoenergetická stavba, velmi prostorné místnosti a nadstandardní vybavení. Luxusní byty Praha mají jednu obrovskou výhodu. Kromě maximálního pohodlí, kterého je v bytech možné dosáhnout vám nabízejí také život v metropoli naší republiky s nadstandardní občanskou vybaveností a možností snadno a rychle cestovat po celé Praze díky promyšlené síti městské hromadné dopravy. Vážně byste si takovou možnost nechali dobrovolně ujít?

byty v Praze