Unikátní designové police

Mohlo by se zdát, že v oblasti nástěnných polic nás nemůže už nic překvapit. Vždyť vše, co bylo zajímavé a vypadalo atraktivně už bylo světu představeno. Návrhářka Maria Yasko vás však svou novou kolekcí polic přesvědčí, že je na trhu stále co obdivovat. Nahlédněte do světa unikátních designových polic, které si vás zaručeně získají.

police
Zdroj: home-designing.com

Kus umění pro vaši zeď

Design nástěnných polic od Marie Yasko vás překvapí nejen svou jednoduchostí, ale především unikátním designem. Snadno tak do svého interiéru dostanete nejen atraktivní designový prvek, ale také praktický úložný prostor. Veselé a hravé motivy polic se skvěle hodí do každé místnosti vašeho domu. Nepotřebují žádné velké prostory, ba naopak vám mohou místo ušetřit, když je plně využijete pro ukládání různých předmětů jako jsou například dekorace nebo knihy.

police

Buďte originální i vy

Tato designérská kolekce na první pohled ani nevypadá jako souhrn několika úložných prostorů. Svým stylem a bez pochyby i originalitou předčí mnoho interiérových atraktivních doplňků, které navíc slouží jen pro ozdobu. Tyto police jsou příjemným pomocníkem pro ty, co jsou rádi originální, ale přesto praktičtí. Inspirujte se obrázky z tohoto článku a dopřejte i svému interiéru netradiční police z designérské dílny Marie Yasko, která ví, jak si pohrát s barvami a tvary, aby bylo dosaženo toho nejlepšího výsledku.

police

police

police

police

police

police
Zdroj: home-designing.com