Drahé kameny pro váš interiér

Věděli jste, že drahé kameny jsou používány i k dekorování interiéru? Navíc se jich při takových rekonstrukcích nepoužívá zrovna malé množství. Přesto jsou ozdobou čím dál většího množství domácností. Dopřejete drahé kameny svému interiéru i vy?

drahé kameny
Zdroj: http://freshome.com/

Proč jsou tak žádané

Důvodů, proč si lidé pořizují drahé kameny, je mnoho. My však dnes budeme mluvit o kamenech, které se používají pouze k dekorování interiéru. Proč do nich lidé investují? Drahé kameny působí nejen luxusně, ale obzvlášť v průsvitném provedení odrážejí dopadající světlo a vytvářejí tak v interiéru zcela netradiční a jedinečnou atmosféru. Podívejte se, jak snadno váš obývací pokoj či ložnice prokouknou, když jim dopřejete dekoraci v podobě mozaiky z drahých kamenů.

drahé kameny

Jaké drahé kameny k dekorování použít

Nejčastěji se můžeme setkat s kameny jako je ametyst, křemen, jaspis a achát. Pomocí nich vdechnete interiéru zvláštní atmosféru. Vyzkoušet můžete i jejich podsvícení, které bude mít za následek neobvyklé obrazové kresby. S čím však musíte také počítat je vyšší cena, kterou budete muset do toho druhu luxusní dekorace investovat. Je na vás, zda svému interiéru dopřejete drahé kameny nebo se spokojíte s levnější variantou v podobě nástěnných tapet. Ať už bude vaše rozhodnutí jakékoliv, dobře si promyslete, jaké barvy budou vašemu interiéru slušet ze všeho nejvíce.

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny

drahé kameny
Zdroj: http://freshome.com/