Knižní zarážky nejen pro knihomoly

Knižní zarážky jsou skvělým řešením pro ty z vás, kteří se pyšní bohatou knihovnou, avšak neví si rady s jejím uspořádáním. Pokud máte polici plnou knih, drží skvěle, ale co když je police ještě z části prázdná? Pak přichází na řadu knižní zarážka, která nám pomůže knihy udržet pohromadě.

knihy
Zdroj: home-designing.com

Kombinace ozdoby a zarážky

Na trhu můžete najít pochopitelně klasické zarážky na knihy, ale ty vás však svým designem příliš nezaujmou. Pokud máte rádi výraznější doplňky ve svém interiéru, je pro vás výběr zarážky pro knihy skvělým způsobem, jak popustit uzdu své fantazii. Ať už jste fanouškem knižní ságy nebo máte svého oblíbeného knižního hrdinu, v každém případě budete spokojeni. Z pestré nabídky zarážek na knihy si vybere každý a to představujeme jen ty nejstylovější kousky. Trh jich ale pochopitelně nabízí mnohem více.

knihy

Do obývacího pokoje i kanceláře

Zarážky ke knihám jsou neuvěřitelně praktické, a proto je využijete jistě nejen pro svoji domácí knihovnu, ale například také v kanceláři. Kromě obvyklých stylů, na které jste již zvyklí, můžete zarážky najít i v opravdu podivných provedeních, která zaujmou na první pohled. Pokud jste milovníky knih a máte jich doma slušnou sbírku, bez zarážek se zkrátka neobejdete. Pořiďte si je a stanou se pro vás nejen skvělým pomocníkem při organizaci knih, ale v neposlední řadě také jedinečným designovým kouskem.

knihy

knihy

knihy

knihy

knihy

knihy

knihy
Zdroj: home-designing.com