Inspirace: Moderní ložnice

Už proto, že v ložnici trávíme značnou část dne, by to měla být místnost, ve které se nám bude příjemně odpočívat. Stranou by měly jít veškeré rušivé elementy a naopak do popření příjemné osvětlení, které se nám postará o útulnou atmosféru. Jak tedy vlastně vypadá taková moderní ložnice?

ložnice
Zdroj: digsdigs.com

Zařizujeme novou ložnici

A nezačneme ničím jiným než podlahou. V současné době jsou velmi populární plovoucí podlahy a ani jejich využití v ložnicích není výjimkou. Proto ale bude třeba pořídit si alespoň na část podlahy koberec z příjemného materiálu, protože v ložnici lze předpokládat, že budete často chodit jen v ponožkách. Máme-li vyřešenou podlahu, můžeme se vrhnout na nábytek. To by nemělo být nic složitého, protože k dostání jsou celé nábytkové sady do ložnice, kde případně můžete ještě nějaké první ze stejné série dokoupit.

ložnice

Co ještě budete potřebovat vaše ložnice

Většina z nás si ráda večer před spaním čte, takže to bude chtít kvalitní lampu. Kromě té byste si ale měli pořídit i jiné světlo, poněkud tlumenější, které se postará o to, aby v místnosti bylo dobře vidět, ale nikterak nepříjemně. To oceníte zejména při vstávání ráno, kdy očím chvilku trvá, než si na světlo znovu zvyknou. Pokud je to jen trochu možné, nemějte v ložnici počítač. Opravdu by to mělo být místo odpočinku, nikoliv práce a technických vymožeností, které vás budou jen rozptylovat.

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice
Zdroj: digsdigs.com