Samozavlažovací květináče pro váš dům

Rostliny v domě jsou dnes už brány téměř za samozřejmost. Kromě toho, že připívají útulnosti interiéru, do něj přináší kus přírody a vypadají atraktivně. Pokud ale trávíte čas často mimo domov, může se zdát péče o rostliny náročnější, než tomu ve skutečnosti je. Pro takové případy ale existují samozavlažovací květináče, které vám dnes představíme.

self-watering-planters-for-windows-600x389

Zdroj: home-designing.com

Květináče, které pracují za vás

O tom, že o venkovní rostliny je třeba pečovat a řádně je zalévat, všichni dobře vědí. Svoji specifickou péči však vyžadují i rostliny, které máme v interiéru. Právě proto, že se nachází uvnitř, je třeba je zalévat pravidelně. Každá rostlina vyžaduje různou frekvenci zalévání, ale většina potřebuje závlahu alespoň jednou týdně. Proto byly vynalezeny samozavlažovací květináče, které péči o správnou vlhkost rostliny vezmou na sebe, což oceníte zejména tehdy, jste-li delší dobu mimo domov.

smart-wall-planter-600x414

Moderní květináče

Existence samozavlažovacích květináčů není na trhu žádnou novinkou, avšak co je nové, jsou možnosti provedení jednotlivých květináčů. Rozhodně nelze říci, že by se jednalo o nevzhledné nemoderní kousky, ba naopak se jistě velmi snadno stanou nepostradatelným doplňkem moderních interiérů. Pokud hledáte způsob, jak skloubit atraktivní vzhled a praktické využití, pak by vaší domácnosti samozavlažovací květináče rozhodně neměly chybět.

unique-self-watering-planters-600x835self-watering-hanging-planter-600x594neon-self-watering-planters-600x450stylish-self-watering-indoor-planter-600x600
Zdroj: home-designing.com