Fascinující koupelny pro milovníky knih

Řadíte se mezi vášnivé čtenáře a chybí vám tajuplná knižní atmosféra například ve vaší koupelně? Nic není nemožné, a proto už existují i koupelny, které mnohem více připomínají skutečné knihovny. Vychutnejte si pohodlí své vany s knihou, která vám bude vždy po ruce.

koupelna
Zdroj: decoist.com

Koupelna pro knihomoly

Že knihy nepatří do koupelny je již dávno odbouraný mýtus, o kterém dobře vědí i interiéroví designéři. Výjimkou tak nejsou ani koupelny, které mají mnohem blíž ke klasické knihovně, než k prostoru pro osobní hygienu. Kombinací obojího ale vnikne dokonalé prostředí pro všechny milovníky knih, kteří umí ocenit jak praktičnost takového místa, tak jeho estetický vzhled. Ten je obzvlášť v tomto případě dotažený do sebemenšího detailu.

koupelna

Knihy přehledně a hravě

Koupelna v knihomolském stylu nemusí nutně znamenat stěny plné polic s knihami. Ne každý má navíc tu možnost mít v místnosti tolik prostor pro ukládání knih. Pokud patříte k těm, kteří disponují menší koupelnou, postačí vám několik šikovných doplňků, pomocí kterých si knihy můžete uložit v koupelně i vy. Například do volných zásuvek a poliček v koupelnovém nábytku, kde místo tradičních dekorací dáte přednost sbírce knih. Inspirujte se fotografiemi atraktivních knihoven v koupelně v tomto článku a dopřejte podobný kulturní nádech i koupelně vlastní. Její nový vzhled vás jistě příjemně překvapí.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com