Oživte své stěny samolepkami

Nestačí vám barevná výmalba vašeho interiéru a rádi byste jej zpestřili něčím výraznějším? Můžete tak učinit naprosto bez námahy a to s dekorativními samolepkami na zdi.


Zdroj: smalllivingroomideas.com

Ať už plánujete zvelebit obývací nebo dětský pokoj, samolepky na zeď pro vás každopádně budou správnou volbou. Jejich aplikace na stěnu je velmi snadná a výsledek obdivuhodný. S minimem námahy tak docílíte originální výzdoby svého interiéru. Omrzí-li vás po čase tyto samolepky, jednoduše je odstraníte a na jejich místo nalepíte nové.

Do obývacího pokoje a ložnice pozvěte eleganci

Někteří přivítají různé variace květinových dekorativních samolepek, jiní dají přednost moderním symbolům a tradičním motivům. Novinkou jsou na trhu i 3D samolepky na stěny, které vypadají skutečně jako živé. Lepit je však nemusíte jen na zdi, ale i na nábytek, kde budou jistě také vypadat skvěle.

Dětem milovaného krtečka

Na stěny dětského pokoje musíte umístit takové obrázky, které vaše děti zaujmou. Rozhodně nic nezkazíte tradičními dětskými motivy a postavičkami z pohádek a večerníčků. Na zdi se bude dobře vyjímat i mořský svět, letadla, auta nebo víly. Klasikou mezi dětskými dekoračními samolepkami jsou motýlci, kytičky a srdíčka. Ty můžete libovolně rozmísit po pokoji a děti vám v tom jistě rády pomohou.

Nálepky na stěnu také mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké, kterým zajistí moderní vzhled jejich interiéru.


Zdroj: room-decorating-ideas.com