Terária pro rostliny

Asi všichni víme, k čemu slouží obyčejná terária, avšak dnes si ukážeme, jak mohou posloužit i pro uložení různých rostlin. Obliba tohoto způsobu uložení je totiž čím dál populárnější. Pokud milujete dekorování a DIY nápady, budete z dnešního článku nadšeni.

DIY-Light-Bulb-Air-Plant-Terrarium
Zdroj: decoist.com

Fantazii se meze nekladou

V roce 2017 se stále větším trendem stávají přírodní prvky a různá zeleň, které se využívají při dekorování interiérů. Výjimkou tedy ani nebudou různé druhy terárií, která můžeme snadno zaplnit kusem přírody, a dostat ji tak chytře i k sobě domů. Kromě toho, že se jedná o velmi snadný způsob, jak vytvořit v místnosti příjemnou atmosféru pomocí kousku přírody, jde navíc o velmi atraktivní dekoraci, kterou si můžete libovolně přizpůsobit podle svého vkusu.

Simple-and-elegant-glass-terrarium

Nápad na dárek

Terária s rostlinami navíc mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké a snadno si je zvládnete vyrobit doma sami. Jsou skvělým místem pro uložení různých druhů sukulentů a miniaturních rostlinek. Neváhejte si vyhrát i se zeminou, doplňte trochu barevného písku či kamínků a skvělá dekorace bude rázem na světě. Pokud si na vytvoření vlastního botanického terária netroufáte, můžete si je pochopitelně také zakoupit již hotové. Prodávají se v mnoha rozměrech a tvarech a pochopitelně v nich najdete rozmanité druhy rostlin. Překvapte své blízké atraktivním dárkem nebo si udělejte radost jen sami sobě.

Faceted-geo-terrariums-from-West-ElmDIY-Star-Wars-TerrariumColorful-LEGO-terrariums-with-air-plantsStunning-DIY-terrarium-idea-for-the-modern-homeTwo-small-glass-terrariums
Zdroj: decoist.com