Designové kohoutky do kuchyně i koupelny

Přemýšlíte, čím ještě vyladit svůj interiér, ale nic vás nenapadá. Co takhle se zaměřit na tak prostou, ale přesto hojně využívanou věc jako je vodovodní kohoutek. Myslíte, že na něm není co vylepšit, aby byl designově perfektní? Pak jste na omylu a my vám dnes prozradíme, jakými chytrými způsoby můžete vodovodní kohoutek učinit zcela netradičním.

kohoutek
Zdroj: http://freshome.com/

Návrat do dob minulých

Retro styl se vrací v mnoha odvětvích, a proto ani interiérový design nemůže zůstat pozadu. Proto vznikla zbrusu nová kolekce od výrobce Watermark designs, která se zaměřila právě na tolik opomíjené vodovodní kohoutky. Celá kolekce je postavena na nenásilném proniknutí kohoutků do popředí interiéru a poukázání, že i s nimi se s trochou šikovnosti a talentu dají dělat designové zázraky. Přeneste svoji kuchyň či koupelnu do dob minulých pomocí dokonalých vodovodních kohoutků, které díky svému tvaru a použitému materiálu jako by přímo vypadly z 18. století.

kohoutek

Netradičně tradiční a proto tak populární

Tyto tak trochu staronové kohoutky můžete sehnat ve více velikostech, a proto jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor, kde budou dělat parádu. Spojte příjemné s užitečným a investujte do kohoutku, které bude vaší domácnosti nepochybně velmi slušet. Nebo snad stále nevěříte, že něco tak obyčejného jako je vodovodní kohoutek může vypadat perfektně?

kohoutek

kohoutek

kohoutek

kohoutek

kohoutek

kohoutek
Zdroj: http://freshome.com/