Dveře dotváří vzhled každého interiéru

Dveře jsou natolik neodmyslitelnou součástí každého interiéru, že jim člověk mnohdy nevěnuje mnoho pozornosti. To však může někdy být na škodu, jelikož dveře dotváří celkový vzhled interiéru a jejich výběr je tedy velmi důležitý.

dveře
Zdroj: onsugar.com, obložkové zárubně

Pořizujete nové dveře? Máte z čeho vybírat!

Nabídka interiérových dveří je velmi pestrá. Volit nemusíte jen materiál a barevné provedení, ale také typ, tedy zda dáte přednost klasickým jednokřídlým dveřím nebo dvoukřídlým, případně posuvným. Ty jsou vhodné zejména tam, kde bojujete s nedostatkem volného prostoru. Pro všechny uvedené typy dveří vyberte i vhodné dveřní zárubně, které jsou k dostání v mnoha velikostech.

dveře
Zdroj: mapsoul.com

Dotvořte vzhled interiéru pomocí správně zvolených dveří

Dveře musí do interiéru zapadnout nejen svými rozměry, ale i designem, který je také velmi důležitý. Při množství nabídky, kterou současný trh disponuje, není problém materiálově sladit dveře se stávajícím nábytkem v místnosti. Máte-li vybavení v odstínech světlého dřeva, není nic jednoduššího, než pořídit si ve stejném odstínu i dveře. Výsledek bude jistě stát za to.

dveře detail
Zdroj: jeld-wen.co.uk

Odpoutejte se od klasiky

Interiérové dveře nemusí být jen v tradičním a všem jistě dobře známém provedení bez výplně. Oblibu si totiž získávají i dveře se skleněnou výplní. Ta může nabývat mnoha podob a její provedení lze mít buď s využitím skla čirého nebo matného.